قوانین و مقررات


صفحه در حال ویرایش میباشد

باشگاه ورزشی بازار متریال زوم با هدف ساخت لحظات خاطره انگیز و زیبای برای تمام سنین شروع به فعالیت کرده و در چهارچوب فعالیت خود قوانین و مقررات خاص خود را دارد که جهت استفاده از این مجموعه افراد موظف به مطالعه و قبول این قوانین و مقررات هستند.

در هنگام ثبت سفارش باید قوانین و مقررات باشگاه ورزشی بازار متریال زوم را مطالعه و قبول کنند و چنانچه بدون مطالعه این صفحه قوانین سایت را تائید کنند طبق قوانین با آنها برخورد خواهد شد.

قوانین عمومی

تمام کاربران موظف هستند که پیش از استفاده از سایت قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده و بپذیرند.

تمام کاربران موظف هستند جهت امنیت سایت و حریم خصوصی کاربران اقدام سو انجام نداند.

سیاست رعایت حریم خصوصی

باشگاه ورزشی بازار متریال زوم نسبت به اطلاعات شخصی مسئول بوده و موظف است در حفظ اطلاعات شخصی کاربران بکوشد و از فاش شدن اطلاعات جلوگیری کند و همچنین کاربران موظف هستند اطلاعات وارد شده در سایت را دقیق و مطابق واقعیت وارد کنند.

هرگونه سو استفاده از سایت و باشگاه ورزشی بازار متریال زوم منع قانونی دارد و در صورت بروز این مشکل پیگرد قانونی در پی دارد.

هرگونه کپی برداری از مطالب و اطلاعات سایت و باشگاه ورزشی بازار متریال زوم بدون ذکر نام و آدرس ممنوع بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل عواقب آن بر عهده فرد یا افراد متخلّف میباشد.

وظایف باشگاه ورزشی بازار متریال زوم

باشگاه ورزشی بازار متریال زوم موظف است نسبت به امنیت مجموعه اقدام کند.

باشگاه ورزشی بازار متریال زوم موظف است نسبت به رسیدگی سفارشات اقدام کنند.

باشگاه ورزشی بازار متریال زوم موظف است بازی ها را طوری طراحی کند که منجر به حادثه نشود.

باشگاه ورزشی بازار متریال زوم موظف است در حین بازی رفتار بازیکنان را مشاهده کند و چنانچه بازیکنان درخواست کمک یا انصراف داشتند به آنها پاسخ دهند.

باشگاه ورزشی بازار متریال زوم موظف است در ساعات اعلام شده خود در مجموعه حضور پیدا کرده و به کاربران خود خدمات بدهند.

وظایف کاربران سایت

کاربران موظف هستند اطلاعات خود را به درستی و مطابق واقعیت وارد کنند چنانچه جهت وارد کردن اشتباه اطلاعات به صورت عمد و غیر عمد شرکت مسئولیتی ندارد و تمام عواقب این مشکل بر عهده کاربر میباشد.

کاربران موظف هستند پیش از خرید چنانچه سوال یا مشکلی با مجموعه زوم دارند موضوع را طریق پشتیبانی به اطلاع برساند.

کاربران موظف هستند به تعداد افراد بلیط تهیه کرده و همچنین شرایط رده سنی را مطالعه بفرمایند.

کاربران موظف هستند پیش از خرید اطلاعات مربوط به بازی را مطالعه فرمایند و نزدیکترین بازی را به انتخابات خود انتخاب کنند.

کاربران موظف هستند بازی خریداری شده را انجام دهند و هیچ مبلغی بابت تغییر بازی و یا انصراف به کاربر عودت داده نمیشود مگر به تصمیم مدیریت.

در هنگام ثبت سفارش باید قوانین و مقررات باشگاه ورزشی بازار متریال زوم را مطالعه و قبول کنند و چنانچه بدون مطالعه این صفحه قوانین سایت را تائید کنند طبق قوانین با آنها برخورد خواهد شد.